Pokud se Vám DNews nezobrazí korektně, klikněte, prosím, zde:
For ENGLISH continue here
DNEWS PODZIM 2014
JSME V ROCE NOVINEK, KAM OKO DOHLÉDNE

Niekedy sa sám seba pýtam, kto sme, odkiaľ sme prišli, kam smerujeme, aký zmysel má vôbec naša existencia....
Potom si vypijem pár pív a zas je dobre!
 
PIVNÍ SPECIÁLY
Záplavy pivních speciálů a netradičních pivních značek pokrývají
celou naší republiku od východu na západ, od severu na jih.
… Zákazníci nejčastěji vyzkoušeli …., ale jestli si je objednají
znovu, Vám řekneme v listopadu.
 
HIT - Kdo nemíchá, není Čech
Míchané nápoje - ať již alkoholické nebo nealkoholické nabízí pětina provozoven. Tradiční receptury, jako jsou Mojita, Cuba Libre a Pina Colada si drží přední místa, ale i zde se objevují novinky - Spritze, Jagerbomb, Koktejl Hugo (ze sektu), Chupito aj.. V listopadu Vám ukážeme, z jakých značek provozovny coctaily míchají a jak nabídka coctailů může pomoci prodejům Vašich značek. Výsledky průzkumu návštěvníku On Trade ukážou, které coctaily považuje zákazník za trendy pití.
TREND - Restaurace s nabídkou zdravého životního stylu
Home – made výrobky, babiččiny recepty, tradiční výroba, farmářská kvalita, bioprodukty, fair trade a zdravý životní styl si našly své místo i v nabídce podniků. Pro koho je to příležitost a komu to spíše uškodí?
 
CHUTĚ - Med kraluje … aneb medovník není to jediné, co se dá vyrobit z medu
Medová, hořko - bylinná, rumová a whisková chuť jsou aktuálně nejvíce trendy u hostů. Ti nadále pokračují v objednávání nových chutí a kombinací.


Pokračování příběhu naleznete zde
JAKÉ NOVINKY CHYSTÁME V ROCE 2015

VIZE ON TRADE 2015 … Na počátku příštího roku pro vás budeme mít opět zhodnocení úspěšnosti roku očima provozovatelů podniků a jejich plány a očekávání od nového roku 2015.

ON TRADE ON LINE … Jakými změnami prochází nákupní chování a rozhodování provozoven v době on line komunikace a prodejů a jakou roli dnes hraje obchodní zástupce při návštěvách podniků?

KUDY DO ON TRADE … Jaká je efektivita jednotlivých distribučních kanálů. Které distribuční kanály jsou nejlépe hodnoceny a nejvíce využívané k nákupu.

FESTIVALUJEME … Které značky nápojů jsou vnímané jako „festivalové“ a jak je hodnocena nabídka pitného režimu na letošních festivalech v ČR?

REPORTUJEME MĚSÍČNĚ … vývoj hlavních tahounů trhu – návštěvnosti a útraty budeme nyní reportovat v měsíčních intervalech. Pro pivo, lihoviny a nealkoholické nápoje navíc DS TOP LINE INFO o vývoji spotřeby.

QUICK 48 … Připravujete akční plán a najednou Vás napadla otázka, na kterou nemůžete nikde najít odpověď? Potřebujete obratem zjistit feedback konzumentů/provozoven/firem? Službou Quick 48 Vám do 48 hodin na Vaši otázku odpovíme.

SEGMENTUJTE S DATA SERVISEM ... segmentace dokáže ušetřit spoustu peněz a energie, ale musí to začít v terénu. Jak ale zajistit, aby všichni segmentovali jednotně? Řešením je Manuál DS Outletů, který Vaše lidi krok po kroku provede rozhodovacím procesem u každé provozovny, se kterou se v terénu potkají a zajistí tak jednotný postup při rozřazování provozoven.
Protože se v Segmentacích opravdu vyznáme, umíme segmentovat i podle Vašich pravidel nebo Vám tato pravidla pomoci vytvořit. Vybrat si můžete z 80 profilových charakteristik, které ke každé On Trade provozovně sledujeme.
V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu: zdenka.strakulova@data-servis.eu

Pokud si nepřejete DNews dostávat, kontaktujte nás, prosím, zde.