Pokud se Vám DNews nezobrazí korektně, klikněte, prosím zde:
Při použití prohlížeče Explorer je DNews optimalizováno pro verzi Explorer 8 a vyšší.Jaký je VÝVOJ ON TRADE v roce 2014?
V prvním čtvrtletí 2014 jsme již viděli „zelená čísla“ ve spotřebě nápojů ve srovnání se stejným obdobím 2013. Potvrdí se všechny predikce, že 2Q 2014 bude ještě lepší? Zatím všechno k tomu směřuje, protože lidé do podniků chodí více než loni.
Výsledky pro vás budeme mít v srpnu.

  Jak se daří NOVINKÁM na trhu On trade?
V posledním roce ještě výrazněji vidíme nárůst novinek všeho druhu v nabídce provozoven. Beermixy vystřídala kategorie Cider, výrazně se zvyšuje nabídka speciálů od malých pivovarů.
Home-made nealko všeho druhu jsou v nabídce již mnoha podniků. Jak se jim daří a které z nich jsou nejvíce žádané vám řekneme po letní sezóně.

 
Co je tajného na MYSTERY zákaznické ZKUŠENOSTI?
Obsluha v gastronomických provozovnách v Česku ani na Slovensku většinou neumí zákazníkovi nic nabídnout. Upselling je pro ně cizí slovo a se správným servírováním značek si už vůbec „nedělají starosti“. Přitom důsledkem může být i to, že si zákazník, po špatné zkušenosti, značku už nikdy neobjedná.
Nabízíme vám oči Mystery zákazníka, abyste viděli skutečnou realitu, jak jsou vaše značky návštěvníkům nabízené a servírované. Pro více informací ....

 

Globální aktivity jsou drahé a neúčinné – DS SEGMENTACE ON TRADE TRHU umožní lepší ZACÍLENÍ aktivit a MĚŘENÍ jejich EFEKTIVITY

Proč jsme v roce 2013 přišli s novou segmentací trhu On trade?

Abychom umožnili EFEKTIVNĚJI SLEDOVAT odlišné trendy vývoje jednotlivých segmentů, chování a preference návštěvníků v segmentech – za čím přicházejí, co požadují a za co utrácejí.

Abychom navrhli LEPŠÍ ZACÍLENÍ ZNAČKY do segmentů, do cenové úrovně podniků, do energie podniků a tím lépe změřili efektivitu distribuce a komunikace značek.

Více informací k segmentům a efektivitu zacílení vašich značek do jednotlivých segmentů vám rádi představíme.
 

Jak komunikuje ON TRADE ON LINE?
Připravili jsme pro vás pár informací, jak komunikují podniky, které jsou oblíbené mezi návštěvníky a co je dnes považováno za standard a co za nedostatečné. Jak komunikují a prezentují provozovny Vaše značky a jaké nové cesty On line svým návštěvníkům nabízí. Prezentaci naleznete zde:
  Mají ZAHRÁDKY vliv na návštěvnost a vyšší tržby?
Skoro polovina provozoven na trhu On trade má zahrádku. Zahrádka dokáže zvednout návštěvnost v letních dnech až o 23% oproti podniku, který zahrádku nemá. Jak byly zahrádky úspěšné a co se tam nejvíce pilo, budeme vědět po sezóně.

Volit CENOVOU STRATEGII podle velikosti města?
Cenové mapy nápojů, jasně ukazují jak velké jsou rozdíly v cenách ve velkých městech, středních a na vesnicích oproti celorepublikovému průměru.
 

Pokud Vás tyto informace zaujaly nebo máte nějaké další dotazy, které by Vám mohly přinést užitek v oblasti vyšší výkonnosti Vaší firmy, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte: Marcela Šimková, Zdeňka Strakuľová
Pokud si nepřejete DNews dostávat, kontaktujte nás, prosím, zde.