Pokud se Vám DNews nezobrazí korektně, klikněte, prosím zde:
Při použití prohlížeče Explorer je DNews optimalizováno pro verzi Explorer 8 a vyšší.Jaký je vývoj LIHOVIN v On trade v roce 2014?
V ČR pokračuje růst spotřeby LIHOVIN
na trhu On trade (poslední rok + 2 %). Za tímto růstem jsou především importované a prémiové značky lihovin. Na Slovensku se spotřeba lihovin stabilizovala po období výraznějších poklesů na indexu -3 %.
  Jak se daří NOVINKÁM na trhu On trade?
V posledním roce ještě výrazněji vidíme nárůst novinek všeho druhu v nabídce provozoven. V lihovinách vládne „honey“ a nový trend vidíme v oblibě příchuťových vodek, destilátů.


 
Co je tajného na MYSTERY zákaznické ZKUŠENOSTI?
Obsluha v gastronomických provozovnách v Česku ani na Slovensku většinou neumí zákazníkovi nic nabídnout. Upselling je pro ně cizí slovo a se správným servírováním značek si už vůbec „nedělají starosti“. Přitom důsledkem může být i to, že si zákazník, po špatné zkušenosti, značku už nikdy neobjedná.
Nabízíme vám oči Mystery zákazníka, abyste viděli skutečnou realitu, jak jsou vaše značky návštěvníkům nabízené a servírované. Pro více informací ....

 
VYDAŘÍ SE léto?
Potvrdí se predikce, že 2Q 2014 bude jedním z nejlepších čtvrtletí za poslední rok? Zatím všechno k tomu směřuje, protože lidé do podniků chodí více než loni. Výsledky pro vás budeme mít v srpnu.
  Pomáhají ŠTAMGASTI provozovnám?
Štamgasti pomohli provozovnám překlenout těžké období krize a prohibice. Ale nyní již
vyšší návštěvnost a tržby vykazují podniky, které se více otevřely novým a nepravidelným návštěvníkům.

Globální aktivity jsou drahé a neúčinné – DS SEGMENTACE ON TRADE TRHU umožní lepší ZACÍLENÍ aktivit a MĚŘENÍ jejich EFEKTIVITY

Proč jsme v roce 2013 přišli s novou segmentací trhu On trade?

Abychom umožnili EFEKTIVNĚJI SLEDOVAT odlišné trendy vývoje jednotlivých segmentů, chování a preference návštěvníků v segmentech – za čím přicházejí, co požadují a za co utrácejí.

Abychom navrhli LEPŠÍ ZACÍLENÍ ZNAČKY do segmentů, do cenové úrovně podniků, do energie podniků a tím lépe změřili efektivitu distribuce a komunikace značek.

Více informací k segmentům a efektivitu zacílení vašich značek do jednotlivých segmentů vám rádi představíme.
 

Jak komunikuje ON TRADE ON LINE?
Připravili jsme pro vás pár informací, jak komunikují podniky, které jsou oblíbené mezi návštěvníky a co je dnes považováno za standard a co za nedostatečné. Jak komunikují a prezentují provozovny Vaše značky a jaké nové cesty On line svým návštěvníkům nabízí. Prezentaci naleznete zde:
  Mají ZAHRÁDKY vliv na návštěvnost a vyšší tržby?
Skoro polovina provozoven na trhu On trade má zahrádku. Zahrádka dokáže zvednout návštěvnost v letních dnech až o 23% oproti podniku, který zahrádku nemá. Jak byly zahrádky úspěšné a co se tam nejvíce pilo, budeme vědět po sezóně.

Volit CENOVOU STRATEGII podle velikosti města?
Cenová mapa LIHOVIN, ale i dalších nápojů, jasně ukazuje, že ve velkých městech se prodávají značky LIHOVIN dráž než je celorepublikový průměr a na vesnicích jsou ceny LIHOVIN nižší .
Porovnejte si u nás své cenové strategie s realitou trhu.
 


Pokud Vás tyto informace zaujaly nebo máte nějaké další dotazy, které by Vám mohly přinést užitek v oblasti vyšší výkonnosti Vaší firmy, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte: Marcela Šimková, Zdeňka Strakuľová
Pokud si nepřejete DNews dostávat, kontaktujte nás, prosím, zde.