Pokud se Vám DNews nezobrazí korektně, klikněte, prosím ZDE:
FOR ENGLISH CLICK HERE.
Při použití prohlížeče Explorer je DNews optimalizováno pro verzi Explorer 8 a vyšší.

ON TRADE - TRH, KDE ZNALOSTI, INOVACE A TVRDÁ PRÁCE VYDĚLÁVAJÍ

Dobrý den,

za chvíli budeme rekapitulovat, jaké bylo PRVNÍ POLOLETÍ letošního roku a těšit se na prázdniny. Než všichni podlehneme prázdninovému šílenství, rádi bychom se s Vámi setkali a předali Vám KLÍČ k úspěchu na trhu On trade.

Jsme firma, která se trhem On Trade České i Slovenské republiky zabývá už od MINULÉHO století. Vytvořili jsme ZÁKLADNÍ koncepci tohoto trhu, se kterou dodnes pracuje řada z vás, a za ty roky jsme nasbírali množství cenných ZKUŠENOSTÍ.

Jako leader na trhu cítíme ODPOVĚDNOST ke všem hráčům, kteří na On Trade působí. Rádi bychom se proto s vámi podělili o znalosti, které máme, abychom Vám ukázali, že pokud tento trh ZNÁTE, nebojíte se INOVACÍ a tvrdé PRÁCE můžete být na On Trade úspěšní.

Jsme jediná společnost, která Vám může poskytnout UCELENÝ pohled na tento trh, jeho záludnosti a VÝHODY. Proto bychom rádi v brzké době Vám a Vaším kolegům ukázali, jaký je SOUČASNÝ stav trhu On trade z různých úhlů pohledů, jak se tento trh VYVÍJÍ a kam se POSOUVÁ.

Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám hezký den

Marcela Šimková

OBSAH ON TRADE ANALÝZY

Pokud Vás tato free On Trade ANALÝZA zaujala, budeme rádi, když nás budete KONTAKTOVAT, abychom si společně domluvili termín setkání, kde Vás budeme moci se všemi uvedenými informacemi seznámit.

Pokud si nepřejete DNews dostávat, kontaktujte nás, prosím, zde.