Kontrolór značiek v predajniach

Dobrý deň dámy a páni,

tieto stránky sú pripravené pre Vás, ktorých zaujal inzerát na Kontrolóra. Ich účelom je Vám odpovedať na možné otázky, ktoré by Vás v súvislosti s touto prácou zaujímali. Pokiaľ tu nejakú odpoveď nenájdete, neváhajte kontaktovať niektorú z našich koordinátoriek - kontakty sú uvedené v spodnej časti tejto stránky.
 

Pracovnoprávny vzťah?

Môžete pracovať formou Registrácie v DS Ankete (www.dsanketa.sk) alebo na Zmluvu o dielo pokiaľ máte živnostenský list na "sprostredkovanie služieb alebo marketing", zber dát, anketár).Už pri podpise Zmluvy o dielo je nutné doložiť kópiu živnostenského listu.
 

Čo obnáša táto práca kontrolóra?

Vašou úlohou bude kontrolovať ponuku značiek v predajniach (Hypermarkety, supermarkety, menšie predajne a gastrozariadenia). Nejedná sa o rozhovor s respondentom (face to face) – nemusíte kontaktovať žiadneho pracovníka, budete len pozorovať a zapisovať.
Dotazníky budú vyplňované na tabletoch, pripojené online. Tablety môžeme za splnenie určitých podmienok k práci zapožičať. Pokiaľ máte vlastné zariadenie, musí mat pripojenie k internetu (3G modul).
 

Ako dlho projekt prebieha?

Garantujeme Vám termín priebehu práce v každom mesiaci na celé 3 roky od 1.11.2013 – 20.11.2016 pri splnení všetkých podmienok spolupráce.
 

Ako dlho trvá kontrola?

Dĺžka kontroly je odhadom 10 – 30 minúť.
 

Ako je práca platená : od hodín alebo za kontrolu?

Odmena za prácu je priemerne 3,-€/kontrola.
 

Účasť na školení?

Pred začiatkom projektu bude nutná účasť na školení, ktoré prebehnú vo všetkých krajských mestách Slovenska. Predpokladaný termín školení plánujeme na koniec mesiaca október alebo na začiatok novembra.
 

Čo musím urobiť, pokiaľ mám záujem o túto prácu?

Pokiaľ splňujete podmienku plnoletosti, ste spoľahlivý, zodpovedný, precízny a máte chuť pracovať, potom ste vhodným uchádzačom o prácu kontrolóra. V tomto prípade stačí vyplniť KARTU ANKETÁRA.
Do poznámky na konci Karty je nutné uviesť heslo „KONTROLÓR“.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte naše koordinátorky:
Jana Kohútová: jana.kohutova@data-servis.eu
Eva Lorenzová: eva.lorenzova@data-servis.eu
 
 

Sdílet:

Autor: Dagmar Michalcová | Počet přečtení: 5057x | Datum: 01.03.2015